Přednáškový sál

10–10.15 hod.

10–10.15 hod.

Úvodní slovo
moderátorů a organizátorů festivalu
10.45–11.45 hod.

10.45–11.45 hod.

Pavla Široká
Přednáška: Živočišné vs rostlinné potraviny z pohledu výživové poradkyně

12.15–13.15 hod.

12.15–13.15 hod.

Czech Zero Waste
Přednáška: Život bez odpadu

13.45–15.15 hod.

13.45–15.15 hod.

Diskuse o sportovní výživě
s moderátorkou Nikoletou Kováčovou

15.45–17.15 hod.

15.45–17.15 hod.

17.45–19.00 hod.

17.45–19.00 hod.

Lesní apokalypsa: co čeká české lesy v příštích deseti letech?
Martin Toman (zaměstnanec Lesy ČR a vegan) o problematice devastace českých lesů.

19.30–21.00 hod.

19.30–21.00 hod.

Hlavní stage venku

10.00–11.15 hod.

10.00–11.15 hod.

11.30–12.00 hod.

11.30–12.00 hod.

Cooking Show ranní

Karolína Prokopová

12.15–13.15 hod.

12.15–13.15 hod.

Vegan Sport Club
sportovní exhibice
13.30–14.00 hod.

13.30–14.00 hod.

14.30–15.45 hod.

14.30–15.45 hod.

16.00–16.30 hod.

16.00–16.30 hod.

Cooking Show večerní
Regina Matušková
16.45–18.00 hod.

16.45–18.00 hod.

Velká kuchařská soutěž
finálové kolo, vyhlášení výsledků, předávání cen, rozhovor s vítezkou/vítězem
18.30 hod.

18.30 hod.

Soutěž Pevnost poznání
vyhlášení soutěže
18.45–19.30 hod.

18.45–19.30 hod.

Rty
vystoupení hudební skupiny
20.00–21.00 hod.

20.00–21.00 hod.

WWW
vystoupení hudební skupiny
21.30–22.30 hod.

21.30–22.30 hod.

François Svalis
vystoupení hudební skupiny

Workshop plac

9.30–18.30 hod.

9.30–18.30 hod.

Balónek
Program pro vaše děti – výroba postaviček z přírodní bavlny, malování, skládání, vyplňování kvízů a další

9.30–18.30 hod.

9.30–18.30 hod.

Olomoucká dílna
Šití plátěných tašek a pytlíků, výroba dřevěných bedýnek, originálních krýglů nebo nerezových brček

10–11 hod., 11.30–12.30

10–11 hod., 11.30–12.30

Svět plodů: vyrob si svou svačinku
Uplácej si svou energetickou bombu, která Tě vystřelí až do vesmíru! ? Nutná registrace předem!

13.45–15.30 hod.

13.45–15.30 hod.

Czech Zero Waste
Proč žít bez odpadu a jak toho dosáhnout

16.00–17.30 hod.

16.00–17.30 hod.

Vyrob si barefoot sandály!
Rádi byste barefoot sandály? Vyrobte si je.

Jóga

10.15–11.15 hod.

10.15–11.15 hod.

Kristýna Stupková
plynutí dechu a asán, pozdravy slunci, relaxační i dynamičtější asány

11.45–12.45 hod.

11.45–12.45 hod.

Petra Tesařová Hrubanová
cvičení jógových asán se zaměřením na fyzickou stránku jednotlivých poloh

13.30–15.00 hod.

13.30–15.00 hod.

Martin Louda
cvičme pro nalezení vnitřní svobody, klidu a lásky

15.30–16.30 hod.

15.30–16.30 hod.

Kristýna Stupková
plynutí dechu a asán, pozdravy slunci, relaxační i dynamičtější asány

17.00–18.30 hod.

17.00–18.30 hod.

Acro Yoga Olomouc
rozcvičení, solární prvky prvky či sestavy, lunární uklidňující pozice